Pro firmy

Nechcete se zabývat řešením fluktuace či výběrem Vašich zaměstnanců? Potřebujete dočasnou výpomoc a nechcete řešit nábor dalších nových zaměstnanců? Potřebujete se soustředit na výkon Vašich zaměstnanců? Řešíte snížení mzdových nákladů, ale máte prostor v rozpočtu pro oblast služeb?

Pak využijte služby naší agentury práce  GASL CZ s.r.o.

Nabízíme Vám řešení personálního zajištění formou dočasného přidělování zaměstnanců převážně dělnických profesí strojírenských oborů: svářeč, zámečník, vazač, jeřábník, obráběč kovů, frézař, soustružník, ale i skladník a mnoho dalších.

Našim cílem není pouze dočasné přidělení zaměstnanců, ale komplexní služby v oblasti lidských zdrojů a personalistiky. Naše agentura zaručuje pravidelnou kontrolu našich zaměstnanců. Klademe důraz na individuální přístup a flexibilní řešení dle potřeb klienta.

Nabízíme tyto služby:

  • dočasné přidělení zaměstnanců k výkonu práce u Uživatele
  • Outsourcing Takeover


Dočasné přidělení zaměstnanců

Dočasné přidělení zaměstnanců Vám  přinese flexibilitu pracovní síly nejen v době výkyvů ve výrobě. Dočasně přidělení zaměstnanci pracují pro Vás, my za ně odvádíme zdravotní a sociální pojištění a přebíráme plnou odpovědnost v rámci pracovněprávních povinností. Platíte pouze za skutečně odpracované hodiny.

Výhodou využití služeb dočasného přidělelní zaměstnanců je nejen flexibilita stavu zaměstnanců dle Vaší potřeby, zvýšení produktivity práce a snížení fluktuace, ale také tím optimalizujeme Vaše náklady na personální oddělení.

Outsourcing Takeover

Služba Outsourcing Takeover zajišťuje převzetí Vašich zaměstnanců do stavu naší agentury. Snížíte tak počet kmenových zaměstnanců a zvýšíte tím flexibilitu pracovní síly při využití již zaškolených a adaptovaných zaměstnanců.

Výhodou této služby je nejen úspora nákladů personálního oddělení a zvýšení její efektivity a flexibility, ale také optimalizace nákladů s ní spojených. Vedení mzdové agendy je v režii agentury tak jako přenesení odpovědnosti a pracovněprávní agendy na agenturu. Dalším přínosem je optimalizace počtu kmenových zaměstnanců.